Saulės Elektrinės

   


Gerbiami klientai,


       Dėkojame, kad lankotės UAB Renergypro internetinėje svetainėje, kurioje rasite informaciją apie atsinaujinančių energijos šaltinių (AEŠ) sistemas kurias galite panaudoti savo reikmėms. Šiuo metu siūlome inovatyvius sprendimus su saulės elektrinių projektais. 

      Pasinaudokite gamtos teikiamais privalumais ir priverskite saulę dirbti JUMS! Jums tereikia pasirašyti elektros energijos supirkimo sutartį su AB LESTO ir įsirengti saulės jėgainę Jums patogioje vietoje (ant pastato stogo ar lauke). Visą Jūsų jėgainės pagamintą elektros energiją AB LESTO įsipareigoja supirkti 12 ateinančių metų skatinamuoju tarifu, kuris (pasirašius sutartį su AB LESTO 2012 metais) yra 1,44 Lt./kWh., o integruotoms jėgainėms net 1,80 Lt./kWh. Daugiau informacijos galite rasti LIETUVOS RESPUBLIKOS ATSINAUJINANČIŲ IŠTEKLIŲ ENERGETIKOS ĮSTATYME. Lietuvos teritorijoje įrengtas saulės jėgainės 1 kW per metus generuoja apie 900 kWh elektros energijos, todėl visai nesunku paskaičiuoti ir įsitikinti tokios jėgainės teikiama finansine nauda.

      Mes rekomenduojame Jums rinktis tik ištestuotas, patikimas bei žinomas technologijas (įrangą), nes tik tokiu būdu turėsite garantiją, kad gaminių techninės savybės atitiks realybę, o tai Jums leis tikėtis prognozuotų gamybos rezultatų. Mūsų siūlomų technologijų (įrangos) kainos yra konkurencingos, o siūlomi patikimumo/eksploataciniai kriterijai bei garantinės sąlygos lenkia daugelį kitų gamintojų! Тodėl prieš Jums apsisprendžiant ką pasirinkti, siūlome atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus, bei nesivadovauti tik pradinių investicijų dydžiu, juk AEŠ sistemos tarnaus ilgus metus, o investuoti dideli pinigai turi duoti grąžą bei pateisinti Jūsų lūkesčius. 

      Mes esame tikri, kad galime Jums pasiūlyti reikiamus sprendimus, nes atstovaujame patikimus saulės modulių, inverterių ir tvirtinimo sistemų gamintojus: